AlzharaAlzhara Who cares?

Acerca de mí

Comentarios (208)

0Hace 2 mesesMaoMao
Alzhara (Hace 2 meses) #20221932Mnie zafascynowały ceny starszych figurek z tej serii, po dłuższym czasie nie śledzenia tego rynku były dla mnie wręcz szokiem. ale dobrze, że znalazła nabywcę a nie leżała i czekała na cud :)

Kupiec na dwie raty ją wzięła ale była chyba zadowolona. Ja za to mogłam kupić inną figurkę. Z Bishoujo nigdy nie wiesz, czy będzie totalną klapą czy nie :(.
0Hace 2 mesesMaoMao
Alzhara (Hace 2 meses) #20147242Pamiętam, tak na początku było... meh... są bo są. A tu proszę taka niespodzianka. Ja w sumie to mam 4 co mogłyby u mnie stać a reszta to tak mnie ni ziębi ni grzeje, chociaż brzydkie nie są.
item #68834 , item #76355 , item #178847 , item #13949


Juri sprzedałam a chyba z tych czterech jest jedną z ładniejszych. Nie pasowała mi zupełnie do kolekcji a i poszła za znośną sumkę.
0Hace 2 mesesMaoMao
Alzhara (Hace 2 meses) #20095285No to zacnie :D Ja tam płacze, że nie miałam jak jej wziąć jak pojawiła się w preorderach no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :P

Ja wtedy ignorowałam istnienie bishoujo. Potem jakoś wpadłam w nie, nawet nie pamiętam którą miałam pierwszą. Chyba Black Cat.
0Hace 2 mesesMaoMao
Alzhara (Hace 2 meses) #20004249Poison Ivy... TAKIE zazdro (ノ・ェ・)ノ !

Dorwałam ją z drugiej ręki do tego jeszcze w nie przegiętej cenie.
0Hace 8 mesesMaoMao
Alzhara (Hace 8 meses) #15223280aww shiet... miesiąc temu pisane xD ano tak długo na nią czekałam! Mam nadzieję, że tą już uda mi się nabyć bo co ostatnio coś zamówię to jak się ukazuje to coś ważniejszego wyskakuje i na figse brakuje =/ albo uderzające z zaskoczenia spadki zł ;/

Niestety aż za dobrze coś o tym wiem. Teraz muszę połowę zamówień z tego miesiąca skasować >.<. Jak mi Ami konta nie zbanuje to się szczerze zdziwię XD.

Ver más comentarios

Alzhara

Detalles

Ver másImágenes (122)

kotobukiya yamashita_shunya tekken_tag_tournament_2 tekken_bishoujo_statue alisa_bosconovitch bishoujo_statue busujima_takamakialter bakemonogatari tanaka_touji aniplex kodansha shaft black_hanekawa

Ver másImágenes favoritas (90)

alter fujishima_kousuke tales_of_xillia milla_maxwell nbgi inomata_mutsumi rooneyk-on! nakano_azusa max_factory nakayaman

Ver másFavoritos (41)

Ver másAmigos/as (44)

Ver másClubs (17)